Торгівельне обладнання

 
Новини

Обладнання для закладів громадського харчування

В будь-якому закладі харчування найважливішу роль відіграє місце, де створюються майбутні кулінарні шедеври – кухня.

 

Професійно обладнана кухня – це обов’язкова основа для ефективної роботи працівників та відмінної якості приготованих страв. Обладнання для закладів харчування повинне бути надійним, безпечним в експлуатації та привабливо виглядати. Саме від цих критеріїв залежить якість кінцевого продукту та швидкість і зручність для роботи персоналу, а, відповідно, і задоволення клієнтів.

 

Саме клієнт і є тим мірилом ефективності використання того чи іншого обладнання, адже він завжди оцінює, наскільки оперативно та смачно приготована їжа. Він також зверне увагу на устаткування, яке використовується у закладі, особливо, якщо річ іде про ті місця, де їжа готується на очах у відвідувачів. З огляду на це, можна констатувати, що оснащення відіграє далеко не останню роль у створенні позитивного іміджу та рівня Вашого закладу.

 

Компанія «ХолодТехСервіс» як ніхто інший знає, яке обладнання найкраще підійде для Вашого закладу. У нас самий широкий у Волинській області асортимент кухонного обладнання для барів, кафе, ресторанів, шкіл, дитячих садків та інших закладів харчування. Компанія «ХолодТехСервіс» уже багато років є надійним поставником професійного обладнання для приготування їжі.

 

Слід зауважити, що кухонне обладнання – це техніка, яка повинна працювати в різних умовах і практично без перерв, тому вона повинна бути надійною, високотехнологічною, простою в експлуатації та обслуговуванні. Всі ці характеристики поєднує обладнання, яке ми пропонуємо, оскільки воно виготовлене із високоякісної нержавіючої сталі, тому Ви можете бути впевнені у його надійності й довгих роках служби. У нас кожен клієнт знайде саме те, що найбільше підходить для спеціалізації його закладу.

 

Безсумнівно, у барі, ресторані чи кафе обов’язків атрибут – станція для бармена, тобто спеціально об лаштоване місце, де компактно та зручно поєднані ті «дрібнички», без яких бармену не обійтись. Комплектацію такої станції можна замовляти індивідуально, а можна скористатись і вже запропонованим набором інструментів, які завжди будуть під рукою і значно полегшать роботу бармена. Вдало вибрана конструкція станції для бармена значно оптимізує роботу персоналу та дозволяє якнайякісніше обслуговувати клієнтів.

 

Лінії роздачі – невід’ємний атрибут для одночасного обслуговування великої кількості людей. Від якості та функціональності цих ліній напряму залежить ефективність організації процесу роздачі, оперативність та рівень сервісу. Складові для лінії роздачі можна підбирати індивідуально, беручи до уваги їх функціональне призначення та особливості закладу харчування.

Для вигідної демонстрації продуктів та готових страв в кафе, барах, столових ефективно використовувати теплові вітрини. Компактні розміри та оригінальні форми сприяють приверненню уваги покупців й викликають бажання придбати товар. Теплові вітрини забезпечують довготривале зберігання страв, втримуючи усі смакові якості, тому куштуючи їжу клієнт ні на хвилинку не засумнівається, що вона щойно приготована.

 

Ванни мийні також можуть виготовлятись за індивідуальними розмірами та з різною кількістю секцій. Загалом, мийні ванни можуть відрізнятись такими характеристиками як кількість секцій, розміщенням зливних отворів, матеріалом виготовлення формою, габаритами та іншими особливостями. Якщо, наприклад, приходиться мити та полоскати велику кількість посуду щоденно, то найкращим варіантом буде багатосекційна мийна ванна. А щоб повністю укомплектувати мийне відділення у Вашому закладі, рекомендуємо придбати стелажи, зонти і сушки для посуду.

 

Ну й, звісно ж, столи. В закладах, де обслуговується велика кількість клієнтів, облаштовують виробничі столи, де легко і зручно можна обробляти харчові продукти та вести всі приготування для майбутніх кулінарних шедеврів. Якісний матеріал, з якого виготовлені столи виробничі, що ми пропонуємо, забезпечує роботу згідно всім санітарним вимогам, а також дозволяє працювати при різних режимах температури та вологи. В залежності від площі Вашої кухні, можливе виготовлення столів виробничих за індивідуальними розмірами.

 

Пристрій, без якого неможливо уявити будь-яку кухню – плита. На відміну від часів, коли у закладах харчування використовувались стандартні плити, сьогодні можна собі дозволити вибрати саме ту модель, яка б найбільше підходила Вашим вимогам та спеціалізації Вашого закладу, незалежно від того устатковуєте Ви кухню у дитячому садку, чи у респектабельному ресторані. «ХолодТехСервіс» пропонує широкий асортимент як газових, так і електричних плит різних розмірів та широким спектром функцій.

 

Для приготування перших страв, різного роду каш та кип’ятіння в нагоді стануть котли для приготування їжі. Використання цих установок значно полегшить сам процес приготування, забезпечить можливість приготування великих об’ємів їжі за короткий час і полегшить роботу персоналу.

 

Для запікання кулінарних м’ясних та мучних виробів на виробництві використовують жарочні, пекарські шкафи. Такі шкафи можуть відрізнятися за конструкцією та мати декілька варіантів виконання, температурний режим регулюється як автоматично, так і вручну, а встановлюються вони, зазвичай, в загальну лінію.

 

Та якщо із запіканням м’яса особливих проблем не виникає, то випічка мучних виробів – справа специфічна. Щоб виріб був смачним, потрібно потурбуватись про те, аби тісто «піднімалось» і «дозрівало» у відповідних кондиціях. Створити ідеальні умови для цього можливо, застосовуючи ростоєчний шкаф.

 

Сьогодні все більше набирають популярності страви, приготовані на грилі, але в той же час конкуренція на ринку теж зростає, тому запорукою успішності являється саме обладнання для приготування цих страв, а саме грилі. Розрізняють електричні та газові грилі, але не зважаючи на їх тип, основною характеристикою грилів вважається кількість та потужність нагрівальних елементів, адже саме завдяки їм досягається ефект золотисто-хрумкої скоринки та відтінкам смаку. Всі грилі комплектуються набором додаткових інструментів.

 

Не менш колоритна страва, яку полюбляють куштувати наші співвітчизники – піца. Традиційно, піцу готують в печі, поширюється також тенденція випікати піцу на очах у клієнта, який може безпосередньо спостерігати процес приготування свого замовлення. Зважаючи на це, печі для піци повинні володіти не лише оптимальними функціональними характеристиками, а й привабливим зовнішнім виглядом. Установивши піч для піци, яка дозволяє швидко і якісно готувати, а також неперевершено виглядає, Ви перетворите виробничий процес у справжнє шоу, завойовуючи все більше охочих прослідкувати як робиться справжня піца та насолодитись її вишуканим смаком.

 

Ще одним відомим блюдом, яке готується швидко шляхом прямої об жарки м’яса, являється шаурма. Вдало обжарене соковите м'ясо – це запорука неповторного смаку шаурми. Тому вибирати установки для приготування цієї страви (шаурма газова та електрична) потрібно з особливою ретельністю. Ми пропонуємо обладнання для шаурми високої якості, з неперевершеним дизайном та надійними технічними характеристиками.

 

Не втрачає популярності й шашлик. Щоб отримати смачний шашлик недостатньо знати усі правила і кращі традиції його приготування, адже кінцевий продукт максимально залежить від використовуваного обладнання. Найзручніший пристрій для приготування шашлика – шашличниця. Маючи шашличницю, з найменшими затратами сил та часу Ви зможете приготувати неперевершений шашлик у будь-якій кількості – і для невеличкої компанії друзів, і у виробничих масштабах.

 

Часто буває, що потрібно виконувати величезну кількість замовлень одночасно, а на плиті вільного місця годі й шукати, в нагоді стане електросковорода, для роботи якої достатньо звичайної розетки! З використанням електросковороди, можливості приготування страв у Вашому закладі зростуть в десятки разів. Крім того, режим нагрівання можна регулювати, що забезпечує приготування страв у відповідній температурі, а антипригарне покриття значно збільшує термін її служби.

 

Якщо на кухні Вашого закладу є фритюрниця, можливості для приготування різних видів страв збільшуються в десятки разів, адже у фритюрниці можна жарити не лише картоплю фрі, як звикли вважати, а й овочі, м'ясо, рибу, вироби з тіста. Фритюрниці прості та безпечні в експлуатації, тому готувати з допомогою цього апарату може й не спеціаліст у кухарській справі.

 

Для оптимізації роботи персоналу та полегшення самого процесу приготування їжі пропонуємо також такі допоміжні кухонні атрибути як електром’ясорубки, протирочно-овочерізальні машини, тістоміси, тісторозкатки та лапшерізки, льодогенератори, блінниці, вафельниці.

 

У нас Ви також можете знайти запасні та комплектувальні частини для обладнання:


• Електроконфорки;
• Ремкомплекти до електроконфорок;
• Ремкомплекти до електросковороди;
• Ножі до м’ясорубок;
• Тени водяні та повітряні;
• Перемикачі до плит електричних;
• Регулятори температури для духовок.